Hakkımızda

İÇERİK ÜRETİMİNDE UZMAN

Kurulduğu 2008 yılından bu yana Türkiye’nin saygın kurum ve firmalarına yönelik içerik üretiminde uzmanlaşan Küçük Mucizeler, bu kurum ve firmaların iletişim stratejileri doğrultusunda ihtiyaç duydukları diğer hizmetleri de sağlayacak birikim ve işbirliği ağına sahiptir.

DIŞ TİCARET HABER MERKEZİ

Ulusal ekonomi medyasında ve kurumsal yayıncılık alanında deneyim kazanmış uzman kadrosu ile ekonomi alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Küçük Mucizeler ekibi, özellikle dış ticaret alanında Türkiye'nin önemli referans merkezlerinden biri haline gelmiştir.

DOĞRU ANALİZ, UYGUN ÇÖZÜM

Bütünlüklü bakış açısıyla ihtiyaçlarınızı yerinde analiz ederek kurumunuza en uygun çözümü üreten Küçük Mucizeler, böylece hizmet verdiği kurumların yapısına mükemmel uyum sağlar ve hedefler doğrultusunda sürdürülebilir çözümler üretir.

FİNANSMAN İHTİYACINIZA KATKIVEREN ÇÖZÜMLER

Tarımdan sanayiye, tekstilden makineye tüm üretici kesimleri ve sektörleri uzun yıllardır takip eden Küçük Mucizeler, hazırladığı yayınlarla Türkiye ekonomisinin ve ihracatının nabzını tutarken bir yandan da ürettiği değerle büyümeye katkı vermeye çalışıyor. Alışılmış ajans tavrının dışında müşterisinin finansman yüküne de omuz veren ve hizmet verdiği kurumların aklına saygı duyan Küçük Mucizeler, güveninizle büyüyor.